Misija

Mūsų tikslas – padėti moterims atrodyti taip, kaip jos svajoja. Todėl į savo salonus atvežame aukščiausios kokybės drabužius bei aksesuarus, kuriuos siūlo garsiausi Europos mados namai.
Mes nuolatos „augame“, įgyvendiname naujas idėjas, ieškome kokybiškų ir išskirtinių prekės ženklų, mėgaujamės mus supančiu pasaulio grožiu, o įkvėpimą randame nuolat besikeičiančioje madoje.

Koncepcija

Ar yra kas nors nepastovesnio ir trumpalaikiškesnio už madą ir, priešingai, tradiciško ir išliekančio ilgiau už senamiesčio gatvelių grindinius? Sujungus šias dvi priešingybes ir gimė mūsų salono idėja: užčiuopti besikeičiančios mados pulsą jaukumo ir istorinės atminties kupinoje atmosferoje. Kiekvieno salono interjeras – unikalus. Tai bendras salono savininkės Natalijos Fiodorovos ir geriausių mūsų miesto meistrų – skulptorių, kalvių – kūrybinis darbo vaisius.

Šeimos verslas

Mes įsitikinę, jog mūsų galia – stipri komanda. O kas gali būti patikimiau už ne tik dvasiškai, bet ir kraujo ryšiais susijusių žmonių sąjungą! Mūsų kompanija – tai šeimos verslas, šeima vystydama  kompaniją, į jos plėtrą sudėjo visas savo žinias, patirtį ir talentą. Mūsų siekiamybė – kiekvieną dieną savo klientams dovanoti dalelę grožio ir gėrio.

Mūsų simbolis

Skėtis – mūsų salonų simbolis, firminio stiliaus ir kokybės garantijos ženklas, siejamas su jaukumu, namų šiluma bei rūpestingumu. Kartu tai ir dalis Senamiesčio Magijos.
   


© 2011-2017 UAB „Senamiesčio Magija“