Kurpių g. 11, Klaipėda, Lietuva

Aukštos mados drabužiai

Aukštos mados drabužiai „Senamiesčio magija“ – aukštosios mados drabužių salonas, įsikūręs ramiame ir jaukiame Klaipėdos senamiesčio kampelyje. Kiekvienas apsilankęs čia akimirksniu pasiners į rafinuotą bei elegancijos kupiną atmosferą. Mūsų klientai – mums itin svarbūs, todėl kiekvieną iš jų apgaubiame išskirtiniu dėmesiu.
Ramybe dvelkianti aplinka, unikalus interjeras, kvalifikuoti konsultantai – visa tai padės atidžiai apgalvoti ir išsirinkti pirkinius, kurie jus džiugins ir ateityje.

 Aukštos mados drabužiai Aukštos mados drabužiai
 Aukštos mados drabužiai

 

Visus drabužius, esančius salone, mes kruopščiai parenkame iš pirmaujančių mados namų kolekcijų ir parvežame tiesiai iš Italijos. Mes garantuojame kiekvienos prekės autentiškumą ir kokybę – nesvarbu, ar tai būtų suknelė, rankinukas ar bateliai.

„Senamiesčio magijoje“ galite įsigyti tokių įžymių gamintojų drabužių bei aksesuarų kaip: CLASS Roberto Cavalli, Diego M, Versace Collection, Roberta Scarpa, VDP.

Versace Collection" sujungia formalumą, eleganciją ir rafinuotą prabangą. Ypatingas dėmesys skiriamas detalėms: net kasdieniniai daiktai čia žavi savo tobulumu.

Roberta Scarpa" prekės ženklas džiugina moteris, kurios nebijo eksperimentuoti ir keisti savo įvaizdžio. „Roberta Scarpa" kolekcijose daugiausia naudojamos natūralios medžiagos, tokios kaip šilkas, leidžiančios elegantišką gaminį paversti dar patrauklesniu, o juo pasidabinusią moterį – geidžiama. Kolekcijos drabužiai itin originalaus dizaino bei neįprastų, unikalių spalvų.

VDP" („Via Delle Perle") – drąsus ir novatoriškas drabužių prekės ženklas jau tapo sensacija visame pasaulyje. „VDP" aprangos stilius – tai moteriškumas ir seksualumas. Originalūs aksesuarai, natūralūs audiniai, tobulas pasiuvimas, prabangūs priedai, „Swarovski" kristalai – tai derinys paverčiantis kasdieninius „VDP" rūbus prabangiais bei patraukliais.

Diego M" – tai moderni aukščiausios klasės italų viršutinių drabužių linija. Prekinis ženklas siūlo kasdienius ir aukštosios mados modelius, kuriuose dera prabanga ir praktiškumas, todėl ši apranga universaliai puošia moteris 365 dienas per metus. „Diego M" kolekciją sudaro rankų darbo modeliai, šiuolaikiniai dvipusiai gaminiai su nusiimančiomis kailio detalėmis. „Diego M" – pirmaujantys aukštosios mados drabužiai, kurie savo vietą ras bet kurios moters drabužių spintoje. 

 

 Via Delle Perle Lietuva  CLASS Roberto Cavalli Lietuva
Versace Collection Lietuva
 
 
 Chiara D'Este    Diego M LietuvaAukštos mados drabužiai

Kurpių g. 11
Tel. +370 616 72815


Darbo laikas:

I — V: 12.00 — 18.30
VI: 11.00 — 17.00    


Klp-Papuošalai |  Klp-Aukštos mados |  Klp-Aksesuarai |  Vln-Aksesuarai

© 2011-2014 UAB „Senamiesčio Magija“    prižiūrima „N2 Consulting“ Iį