Kurpių g. 11, Klaipėda, Lietuva

SM aukšta mada

SM aukšta mada Aukštosios mados drabužių salonas, įsikūręs ramiame ir jaukiame Senamiesčio kampelyje. Kiekvienas apsilankęs čia pasiners į rafinuotą bei elegancijos kupiną aplinką. Kiekvienas klientas yra mums itin svarbūs, todėl kiekvienam mes skiriame išskirtinį dėmesį.
Ramybe dvelkianti aplinka, unikalus interjeras, kvalifikuoti konsultantai – visa tai padės atidžiai išsirinkti ir apgalvoti pirkinius, kurie ilgai Jus džiugins.

 SM aukšta mada SM aukšta mada
 SM aukšta mada

 

Visus salone esančius drabužius mes kruopščiai parenkame iš pirmaujančių mados namų kolekcijų ir atvežame tiesiai iš Italijos. Mes garantuojame kiekvienos prekės autentiškumą ir kokybę – nesvarbu, ar tai būtų suknelė, rankinukas ar bateliai. Mūsų salone galite įsigyti tokių įžymių prekių ženklų drabužius bei aksesuarus kaip: 

 

angelo Marani  CLASS Roberto Cavalli Lietuva
Aktualumas, ekstravagantiškumas ir išskirtinumas. Stebinančio fasono ir aukštos kokybės audinių derinys – universalių daiktų, tinkančių bet kuriai progai, kūrimo paslaptis. Elitinis, išskirtinis prekės ženklas, kuris išsiskiria unikaliu, lengvai atpažįstamu, bet nepakartojamu stiliumi, dailumu ir aktualumu.
Blumarine Blumarine
Prabangus rinkos segmentas. Šie daiktai nepaklūsta laikui. Pagrindinis šio prekės ženklo stilius – apgalvotas glamūras, kuris pasireiškia dailumu, o ne ryškumu. Visų modelių kokybė vertinama kaip nepriekaištinga. Moteriškumas ir paprastumas. Elegantiškas dizainas, kokybė bei funkcionalumas. Tai gryno oro įkvėpimas šiuolaikiniame pasaulyje. Ji pretenduoja tapti nauja klasika - praktiška ir tuo pačiu elegantiška. Tai naujas modernus požiūris į kasdienę aprangą. High – kokie patogūs gali būti gražūs daiktai.
Versace Collection Lietuva
 Via Delle Perle Lietuva
suderina formalumą, eleganciją ir aukščiausio lygio prabangą. Ypatingas dėmesys skiriamas detalėms: net kasdieniai daiktai turi žavėti savo tobulumu. drąsus ir novatoriškas prekės ženklas jau tapo sensacija. „VDP“ firmos aprangos stilius – tai moteriškumas ir seksualumas. Originalūs aksesuarai, natūralūs audiniai, tobulas fasonas, prabangūs priedai, Swarovski kristalai – tai derinys, paverčiantis kasdienius „VDP“ rūbus prabangiais.

 Diego M Lietuva
tai moderni aukščiausios klasės italų viršutinių drabužių linija. Prekės ženklas siūlo „prêt-à-porter” ir „haute couture” drabužių modelius, derinančius savyje prabangą ir praktiškumą, todėl ši apranga yra aktuali 365 dienas per metus. „Diego M“ kolekciją sudaro rankų darbo modeliai, šiuolaikiniai dvipusiai gaminiai su nusiimančiomis kailio detalėmis. „Diego M“ – tai pirmaujantys aukščiausios kokybės drabužių modeliai bet kurios moters drabužių spintoje.Aukštos mados drabužiai

Kurpių g. 11
Tel. +370 616 72815


Darbo laikas:

I: __
II-V: 12.00 - 19.00
VI: 10.00 - 17.00    


© 2011-2017 UAB „Senamiesčio Magija“