Tomo g. 16, Klaipėda, Lietuva

SM aksesuarai

 

SM aksesuarai Tomo g. 16 esantis salonas yra žinomas ir mylimas daugybės Klaipėdos gyventojų. Jis veikia jau 22 metus ir nuolat džiugina savo lankytojus šilta atmosfera ir stulbinančiu galvos apdangalų, šaliku, skarelių, bei aksesuarų pasirinkimu.
Mes įsitikinę, kad kiekviena kostiumo detalė yra svarbi. Skrybėlė, skarelė arba šalikas gali tapti būtinu akcentu, be kurio neįsivaizduojamas bendras įvaizdis. Todėl ypatingą dėmesį mes skiriame smulkmenoms, ir manome, kad kiekvienas aksesuaras turi būti pateiktas tinkamai.

 SM aksesuarai  SM aksesuarai SM aksesuarai

Kaskart, pakuodami Jūsų pirkinį, mes įdedame dalelę savo šilumos. Apsilankę mūsų salone, Jūs tikrai norėsite sugrįžti čia dar kartą!
Pas mus Jūs rasite gausybę atspalvių ir faktūrų, skirtingų stilių drabužius ir aksesuarus.

Elisa Cavaletti Lietuva Sodini
tai moteriškų drabužių prekės ženklas, demonstruojantis aukščiausio lygio italų kūrybiškumą. Kosmopolitiško stiliaus apranga puošia moteris visame pasaulyje. Išskirtinis „Sodini“ firmos papuošalų bruožas - aukščiausios kokybės, talentingo ir kūrybiško dizaino bei išskirtinumo derinys.
Seeberger Lietuva Codello Lietuva
Stambiausia įmonė, kurianti ir gaminanti moteriškus galvos apdangalus nuo 1871 metų. Seeberger – tai moderni elegantiškumo ir patogumo kombinacija. Ši firma užsiima skarelių ir šalikų kūrimu, kurie lemia pasaulines tendencijas. Kiekvieną sezoną sukuriami nauji, autentiški ir unikalūs gaminiai. 

Vizio Lietuva

Agnelle Lietuva
Kiekviena moteris yra graži ir unikali, todėl būtent „Vizio“ firmos aukščiausios kokybės skrybėlės, padės pabrėžti Jūsų įvaizdžio unikalumą bei tobulumą. Pirštinių rinkos lyderė. Nepakartojamas stilius ir aukščiausia kokybė. Rankų darbo gaminiai. Gamybos tradicijos išlaikomos nuo 1937 metų.Aksesuarai

Tomo g. 16
Tel. +370 616 72815

Darbo laikas:
I: __
II-V: 11.00 — 19.00
VI: 10.00 — 17.00    


© 2011-2017 UAB „Senamiesčio Magija“