Tomo g. 16, Klaipėda, Lietuva

Drabužiai ir aksesuarai

 

Drabužiai ir aksesuaraiSaloną, esantį Tomo g. 16,  žino ir myli daugybė Klaipėdos gyventojų. Jis veikia jau 17 metų ir nepaliauja džiuginti savo lankytojus jaukia ir šilta atmosfera bei stebinančiu viršutinių drabužių, galvos apdangalų bei aksesuarų pasirinkimu.
Mes įsitikinę, kad kostiume svarbi ir reikšminga kiekviena detalė. Skrybėlė, skarelė arba šalikas gali tapti paskutiniu štrichu, be kurio neįsivaizduojamas bendras vaizdas, sukuriantis individualų jūsų stilių.
Dėl šios priežasties ypatingą dėmesį skiriame smulkmenoms, ir manome, kad kiekvienas aksesuaras privalo būti pateiktas estetiškai ir su meile. Kiekviena kartą, pakuodami jūsų pirkinį, mes įdedame dalelę savo šilumos. Pažadame, jog nors kartą apsilankę mūsų salone, Jūs čia būtinai norėsite sugrįžti dar kartą!

 Drabužiai ir aksesuarai  Drabužiai ir aksesuarai Drabužiai ir aksesuarai


Mūsų parduotuvėje Jūs rasite skirtingų stilių drabužių bei gausybę įvairių aksesuarų, kuriems atstovauja tokie prekės ženklai: Elisa Cavaletti, Seeberger, Passigatti, Vizio, Calimar, Codello, Hanz Muller, Wabersich, Beate Heymann, Barbara Schwarzer, Agnelle.

Elisa Cavaletti – tai moteriškų drabužių prekinis ženklas, siejamas su aukščiausio lygio kūrybiškumo išraiška. Kosmopolitiško stiliaus apranga puošia moteris visame pasaulyje.

Vizio". Šio prekės ženklo šūkis – kiekviena moteris yra graži bei nepakartojama. „Vizio" skrybėlės, papuoštos „Swarovski" kristalais, pasižymi aukščiausia kokybe, todėl yra sukurtos pabrėžti Jūsų įvaizdžio tobulumą bei unikalumą.

Codello" – prekinis ženklas, užsiimantis skarelių kūrimu bei lemiantis šios srities pasaulines tendencijas. Kiekvieną sezoną sukuriami autentiški, unikalūs ir nauji gaminiai. 

Elisa Cavaletti Lietuva Passigatti Lietuva
Seeberger Lietuva Codello Lietuva

Vizio Lietuva

Agnelle LietuvaDrabužiai ir aksesuarai

Tomo g. 16
Tel. +370 616 72815

Darbo laikas:
I — V: 10.30 — 18.30
VI: 10.00 — 17.00    


Klp-Papuošalai |  Klp-Aukštos mados |  Klp-Aksesuarai |  Vln-Aksesuarai

© 2011-2014 UAB „Senamiesčio Magija“    prižiūrima „N2 Consulting“ Iį